Wybierz region

Wybierz miasto

  Na żywo w Internecie

  Autor: PMK

  2000-05-30, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Na żywo w Internecie Niedziela była jak do tej pory rekordowym dniem na targach motoryzacji Poznań Motor Show 2000. Ekspozycję obejrzało ponad 37 tys. osób. Natomiast ponad 11 tys.

  Na żywo w Internecie


  Niedziela była jak do tej pory rekordowym dniem na targach motoryzacji Poznań Motor Show 2000. Ekspozycję obejrzało ponad 37 tys. osób. Natomiast ponad 11 tys. osób obejrzało w Internecie relację na żywo ze stoiska Skody.


  Wchodząc na stronę www.skoda.com.pl/salon/fabia/start_live.htm można zobaczyć, co dzieje się na stoisku Skody. Wystawiona tam premierowa Fabia jest filmowana przez jedną kamerę, a obraz przekazywany jest do sieci www. W zależności od oprogramowania jakim dysponuje nasz komputer można oglądać ruchomy obraz video lub obraz ,,odświeżany'' co 15 sekund.

  - Z tego co mi wiadomo, to Skoda jest jedynym wystawcą, który korzysta z Internetu i przekazuje obraz z targów - powiedział nam Maciej Matysiak z poznańskiej firmy ADVIS, która transmisję prowadzi. - Do poniedziałku już ponad 11 tys. osób odwiedziło naszą witrynę.

  Relację z wystawy w systemie real video można też oglądać na stronie internetowej MTP (www.mtp.com.pl).

  Oczywiście obraz z Internetu nie zastąpi wizyty na targach. Tym, którzy jeszcze nie odwiedzili Poznań Motor Show, zostało już niewiele czasu. Targi kończą się jutro o godz. 17.00.

  Każdy odwiedzający ma szansę wygrania samochodu w loterii targowej. Po każdym dniu wystawy losowana jest jedna osoba, która do specjalnej urny w pawilonie 25 wrzuciła kupon konkursowy oderwany od swojego biletu.

  8 czerwca wśród zwycięzców poszczególnych dni zostaną rozlosowane samochody osobowe.

  Sonda

  Letnich atrakcji w moim mieście jest...

  • jak na lekarstwo. (79%)
  • na tyle dużo, że często nie wiem co wybrać. (10%)
  • wystarczająco, ale mogłyby być ciekawsze. (10%)