(© arch. NM)

Wybierz razem z nami - Asy Bezpieczeństwa 2018. Wspólnie wyróżnijmy ochotników, jednostki OSP i młodzieżowe drużyny pożarnicze. Docenijmy też policjantów-dzielnicowych.

Strażacy i policjanci. Ludzie, którzy na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo. Dwie różne służby, ale łączy je jedno: pomagają. I często działają razem. W rozpoczynającym się właśnie niezwykłym plebiscycie Asy Bezpieczeństwa spotykają się policjanci-dzielnicowi i strażacy. Chcemy docenić dzielnicowych i strażaków, którzy szczególnie na to zasługują. Nasza akcja jest okazją, aby podziękować im za ofiarną pracę i poświęcenie. Dzielnicowych Roku i Strażaków Roku, Jednostkę OSP Roku i Młodzieżową Drużynę Pożarniczą w głosowaniu wybiorą nasi Czytelnicy.

Głosowanie w etapie powiatowym plebiscytu trwa do 8 czerwca do godziny 21. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikują się zwycięzcy głosowania ze wszystkich miast i powiatów. Przechodząc do finału zachowają zdobyte w pierwszym etapie głosy. Lista nagród dostępna na stronie gloswielkopolski.pl. Zachęcamy do głosowania na przedstawicieli naszych służb.

Zobacz, kto z naszego regionu liczy na Twój głos


Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!