Internauci kłócą się o kolor sukienki! Takiej wojny dawno nie było Internauci kłócą się o kolor sukienki! Takiej wojny dawno nie było

Internauci kłócą się o kolor sukienki! Takiej wojny dawno nie było (© za: youtube.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

27 lutego w serwisie Youtube.pl pojawił się filmik: „What Colour Is This Dress?” (Jaki kolor ma ta sukienka).

Zobacz:„M jak miłość” po amerykańsku, czyli „Grabina Drift” [wideo]

Dawno nie było takiej burzy w sieci. Powód? Banalna rzecz: sukienka! Internauci na całym świecie podzielili się na dwa obozy: BlackAndBlue i WhiteAndGold, bo właśnie kolorów sukienki dotyczy spór. Jedni widzą sukienkę niebiesko-czarną, inni złoto-białą.

Jak to się zaczęło? Wszystko przez jedną z użytkowniczek serwisu Tumblr, 21-letnią piosenkarkę Caitlin McNeill, która opublikowała na swoim profilu zdjęcie sukienki. Pod zdjęciem napisała: „Pomocy: czy sukienka, którą widzicie, jest biało-złota, czy niebiesko-czarna? Ja i moi znajomi nie jesteśmy w stanie tego rozstrzygnąć i kompletnie już wariujemy!” Tak zaczęła się burza. Udział w dyskusji wzięły nawet Kim Kardashian i Taylor Swift.
W końcu menadżerka McMeill, Sarah Weichel zadecydowała, że sukienka jest niebiesko-czarna. Jednak spór wcale się nie zakończył, a burza w sieci trwa nadal!

Filmik "What Colour Is This Dress?" do tej pory obejrzało 11 551 130 osób (dane na dzień 1 marca).

What Colour Is This Dress?: wideo
Hallo

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wer (gość) (Tomek)

Ja widzę biało-złotą i nie jestem daltonistą. Nie każdy widzi tak samo, ba - każdy z nas ma inny monitor :D monitory mają różne odwzorowanie kolorów.

Tomek (gość)

Ta menadżerka ma rację. Widać przecież wyraźnie na zdjęciu że sukienka jest niebiesko czarna lub jak jak kto woli czarno - niebiesko czarna? Trzeba być daltonistą by widzieć kolor złoty i biały.