Linkin Park zagra w Rybniku Linkin Park zagra w Rybniku

Linkin Park zagra w Rybniku (© materiały prasowe)

25 sierpnia na Stadionie Miejskim w Rybniku zagra Linkin Park. To kolejna wizyta gwiazdy światowego formatu w tym śląskim mieście.

Linkin Park
25 sierpnia 2015
Stadion Miejski, Rybnik


- Po koncercie Thirty Seconds to Mars nie można było dokonać lepszego wyboru. Dzięki występowi Linkin Park Rybnik nadal będzie słynąć z najlepszej rockowej muzyki. Warto podkreślić, że to także powrót grupy na Górny Śląsk. W czerwcu 2007 roku odbył się koncert na Stadionie Śląskim. Wystąpili wtedy obok Pearl Jam. To były dwa równorzędne, świetne widowiska muzyczne – mówi Aleksandra Szatan z Dziennika Zachodniego.

Do tej pory grupa Linkin Park nagrała sześć albumów studyjnych. Do Polski z kolejnym koncertem przyjedzie promować ten najnowszy "The Hunting Party". W opinii ekspertów i muzyków to "najcięższa" płyta w historii zespołu.

- Najpierw nagrałem dema. To był alternatywny pop, który brzmieniem pasował do tego, co grają obecnie rozgłośnie radiowe. Później trafiłem na fragment bloga “Rock Music Sucks Right Now and it’s Really Depressing”. To skłoniło mnie do pewnych przemyśleń. Napisałem coś, co miało być odpowiedzią i wtedy zdałem sobie sprawę, że pracowałem nad czymś innym niż to, co chciałem uzyskać – tłumaczy Mike Shinoda, wokalista i multiinstrumentalista Linkin Park.

- Cieszymy się, że Rybnik znalazł się na trasie koncertowej Linkin Park . Mamy nadzieję, że wszystko zostanie zapięte na ostatni guzik. Wierzymy, że dzięki wzorowej organizacji ze strony spółki Prestige MJM fani, którzy od kilku lat przyjeżdżają do naszego miasta i tym razem będą zadowoleni – dodaje prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Zobacz też: Na stadionie w Rybniku stanęła 90-tonowa scena. Zagra na niej Linkin Park

Koncert Linkin Park będzie piątym wielkim wydarzeniem muzycznym, które odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku. Wcześniej występowali na nim Bryan Adams, Guns N` Roses, Rod Stewart i grupa Thirty Seconds to Mars.

Linkin Park w Rybniku - bilety


Bilety na rybnicki koncert Linkin Park kosztują od 193 do 699 zł. Wejściówki można kupić za pośrednictwem stron: prestigemjm.com, eBilet.pl i Ticketpro.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Ceny biletów:
- 699 zł - Premium VIP
- 363 zł - Golden Circle EE
- 283 zł - Golden Circle
- 193 zł - Płyta
- 223 zł - Trybuny

Linkin Park w Rybniku: Gigantyczny obraz zespołu malują na rynku

dziennikzachodni.pl

Koncerty w Polsce

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!