Aż 82 prace wpłynęły na konkurs plastyczny z okazji 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy. W świetlicy Komendy odbyło się podsumowanie etapu miejskiego.

Prace przysłane na konkurs plastyczny pod hasłem: „20 lat PSP - jak nas widzą, tak nas malują” oceniało jury w składzie:Łukasz Czarciński - plastyk Centrum Kultury „Muzyk”; asp. sztab. Jerzy Orchowski - Zastępca Naczelnika Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego KP PSP i Magdalena Kosmalska – Zauer - pracownik Referatu Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu, Turystyki i Promocji Urzędu Miasta w Słupcy.

W poszczególnych kategoriach nagrodzono następujące osoby:

W kategorii I: grupa młodsza (5-8 lat): Julię Furmaniak, Oliwię Ciecielung, Bartosza Karolaka, Szymona Sypniewskiego, Kacpra Matuszewskiego i Alicję Majewską.

W kategorii III: grupa starsza gimnazjum (13-16 lat): Antoninę Byczkowską, Aleksandrę Górczyńską, Gretę Kolbertowicz oraz Klaudię Zomerfeld.

W kategorii IV: wychowankowie świetlic socjoterapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej: Mariusza Nowaka, Arkadiusza Sobczaka, Laurę Szulc, Rafała Marciniaka i Damiana Ratajewskiego.

Na zakończenie spotkania wszyscy zwiedzili obiekt Komendy, gdzie mieli możliwość zobaczenia samochodów strażackich wraz z wyposażeniem.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!