Po raz 54. rozpoczynają się w najbliższy czwartek (21 maja) w Warszawie Międzynarodowe Targi Książki, których gościem honorowym jest Rada Europy. Jak zawsze miejscem targów jest Pałac Kultury i Nauki, choć w wielu ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Po raz 54. rozpoczynają się w najbliższy czwartek (21 maja) w Warszawie Międzynarodowe Targi Książki, których gościem honorowym jest Rada Europy. Jak zawsze miejscem targów jest Pałac Kultury i Nauki, choć w wielu miejscach Warszawy odbywać się będą wystawy i imprezy towarzyszące.
Podczas targów ( w czwartek, 21 maja) ogłoszone zostaną nominacje do Nagrody Literackiej Nike i Nagrody Literackiej Gdynia 2009.
Mocnym punktem tegorocznych targów są Frankfurckie Targi Książki jako wystawca promujący własną imprezę, ale i książki niemieckojęzyczne, Instytut Goethego, przekłady literatury niemieckiej.
W piątek, 22 maja odbędzie się też rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejsze ksiązki wydane w roku 2008.
Jak zawsze gośćmi poszczególnych wystawców – wydawnictw będą wybitni autorzy, którzy podpisywać będą swoje książki.

Anna Jaszowska

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!