Zawartość albumu to połączenie wysmakowanych elektronicznych i klubowych brzmień, jazzu oraz awangardowego hip hopu. „Cudze chwalicie – swego nie znacie’” chciałoby się rzec po ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zawartość albumu to połączenie wysmakowanych elektronicznych i klubowych brzmień, jazzu oraz awangardowego hip hopu.

„Cudze chwalicie – swego nie znacie’” chciałoby się rzec po przesłuchaniu płyty – okazuje się bowiem, że twórczość Miloopy, Oszibaracka, Mikromusic, Husky, Marija, Me Myself and I czy Kanału Audytywnego, których utwory znalazły się na niniejszym wydawnictwie - to europejski, a wręcz światowy muzyczny poziom.

CD „4871” to naprawdę znakomita wizytówka polskiej muzyki spod znaku IDM. Wyboru utworów na płytę dokonała Natalia Grosiak - na co dzień wokalistka i liderka formacji Mikromusic i Digit All Love – znakomicie przyjmowanych zarówno przez krytyków jak i słuchaczy.

Pozostaje jeszcze kwestia rozwikłania enigmatycznego tytułu „4871”. Podpowiedzią niech będzie fakt iż wszyscy występujący na krążku artyści pochodzą z Wrocławia.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!