(© arch. VW Poznań)

W Galerii Karuzela od 20 do 30 maja wyeksponowana zostanie wystawa zdjęć archiwalnych prezentujących najważniejsze momenty z życia fabryki i jej pracowników.

Jak zauważa Katarzyna Balicka, menadżer ds. marketingu w Karuzeli, VW od ćwierć wieku jest nie tylko częścią krajobrazu Wielkopolski, ale również jedną z największych fabryk w regionie oraz jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw motoryzacyjnych w Polsce. - Czas ten przyniósł niesamowite zmiany, które najlepiej oddają zgromadzone na przestrzeni tych lat fotografie. Przed wejściem do Galerii zaprezentowane zostaną także auta VW - zachęca.

- Zgromadzone zdjęcia to tylko wycinek naszej wspólnej, pasjonującej historii. Niewielki fragment tego, co kryje poznańska fabryka. 4 zakłady, 3 modele samochodów i jedna niezastąpiona Załoga – 11 000 różnych historii, w których Volkswagen Poznań ma swój udział –dodaje Daria Lipiecka, z działu Projektów Strategicznych VW Poznań.


Z regionu

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ewela (gość)

Fajny pomysł powinni więcej takich akcji robić warto też zaangażować inne firmy z naszego powiatu.