Mieszkańcy Białośliwia po raz kolejny przeżyli chwile grozy. Ekipa budowlana, uszkodziła gazociąg zasilający wieś. Do atmosfery dostały się duże ilości łatwo wybuchowego gazu.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mieszkańcy Białośliwia po raz kolejny przeżyli chwile grozy. Ekipa budowlana, uszkodziła gazociąg zasilający wieś. Do atmosfery dostały się duże ilości łatwo wybuchowego gazu. Dzięki szybkiej akcji służb ratunkowych udało się uniknąć tragedii.
Do zdarzenia doszło w środę krótko przed godziną 16. O awarii i wycieku gazu zawiadomili sami pracownicy firmy, którzy byli tym samym sprawcami całego zamieszania.

To również oni o niebezpieczeństwie zaalarmowali mieszkańców okolicznych domów. Zablokowali też drogi dojazdowe do uszkodzonego gazociągu. Niedługo później na miejscu zjawiły się służby ratunkowe, straż pożarna i pogotowie gazowe. Usuwanie awarii trwało około trzech godzin. W tym czasie strażacy zorganizowali objazdy.


Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!