3 maja w Poznaniu odbędzie się druga edycja Wings for Life World Run. Światowy bieg ponownie zjednoczy ludzi w 35 krajach na świecie. Zachęcamy do zgłoszenia się i wzięcia udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu.

Wings for Life World Run ma na celu zebranie środków na badania nad urazami rdzenia kręgowego oraz budowania świadomości tego problemu. Gospodarzem biegu w Polsce ponownie będzie Poznań.

Zobacz: ZDJĘCIA uczestników biegu Wings For Life Poznań 2015Cechami wyróżniającymi inicjatywę jest ta sama godzina rozpoczęcia biegu na całym świecie oraz brak klasycznej linii mety. Wyznacza ją jadący za uczestnikami samochód pościgowy, który rusza 30 minut po starcie. Każdy z biegaczy musi utrzymywać odpowiednie tempo, aby pozostać przed jadącym autem. Jeśli uczestnik zostanie przez nie wyprzedzony, automatycznie kończy swój udział.

ZOBACZ TAKŻE: Wings for Life World Run - Tak było w zeszłym roku [ZDJĘCIA Z TRASY]

Wyniki wszystkich uczestników, którzy zostają wyminięci przez auto zostają porównywane. Kobieta i mężczyzna najdłużej uciekający przed "metą" zdobędą tytuł światowych zwycięzców Wings for Life World Run.


Obejrzyj: Wings for Life Poznań 2015. ZDJĘCIA uczestnikówZapisy cały czas trwają na stronie internetowej: www.wingsforlifeworldrun.com

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Bieganie

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!