Wybierz region

Wybierz miasto

  Koncert pt.: „Wąski most”

  Muzeum Okręgowe w Koninie
  Konin, ul. Muzealna/6

  20:30 Czwartek, 18 czerwca

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na koncert pt.: „ Wąski most”. Koncert organizowany jest w ramach XII Dni Kultury Żydowskiej i Izraelskiej w Wielkopolsce.
  W pięknych plenerach Muzeum Okręgowego w Koninie, w ostatnich dniach wiosny, widzowie zobaczą i wysłuchają: Bogusława Łowińskiego – narratora opowiadającego historię Żydów, muzykę w wykonaniu zespołu „Klezmer Band” pod kierunkiem Szymona Wieczorkiewicza.

  Widzowie posłuchają także nastrojowych piosenek w wykonaniu najlepszych wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie - pracujących na co dzień pod kierunkiem Mariusza Urbaniaka.
  Dla zainteresowanych osób zapewniamy autokar, który zostanie podstawiony na parking przy Kościele NMP Królowej Polski ul. Przemysłowa – odjazd godzina 20:00 (zapewniamy autokar powrotny).
  Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Lucyna Lenard-Woźniak, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie. Organizatorami są: Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Muzeum Okręgowe w Koninie, Miasto Konin, a współorganizatorzy to: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Towarzystwo Wielkopolska-Izrael.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ