Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Vermeer w interpretacji Z.G. Gmachowskiego"

  Miejska Biblioteka Publiczna
  Konin, ul. Dworcowa/13

  Od 28.03.2015 do 14.04.2015

  • Wstęp wolny

  Najsłynniejsze dzieło Vermeera Dziewczyna z perłą będzie można oglądać w Galerii nad Książkami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13. Na wystawie znajdą się także i inne dzieła tego wybitnego holenderskiego malarza (m.in.: Czytająca list, Lekcja muzyki, Astronom oraz Geograf). A wszystko to za sprawą Zbigniewa Grzegorza Gmachowskiego, który nie po raz pierwszy zmierzył się z unikalnym doborem i harmonią barw oraz zadziwiającym rozproszeniem światła, charakteryzującym dzieła Vermeera.

  Gmachowski od 30 lat zawodowo zajmuje się malarstwem, będąc członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Jego obrazy to kopie słynnych artystów. Do tej pory namalował ich już ponad 1000, ale w każdej zawsze dodaje coś od siebie. Prace te trudno odróżnić od oryginałów. Ale największą przyjemność sprawia artyście tworzenie własnych dzieł. Swoje obrazy sprzedaje w Polsce i poza jej granicami.

  Na wernisaż zapraszamy 28.03.2015 r. o godz. 16.00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!